X

Дали барате вентилатор за плафон кој може да ви заштеди пари на сметките за енергија, а сепак да обезбеди оптимални перформанси?Не гледајте подалеку од ZhongShan GESHENG Co., Ltd.професионален производител на тавански вентилатори со седиште во провинцијата Гуангдонг, Кина.

Нашите производи

за
ГЕШЕНГ

Основана во 2005 година и лоцирана во градот Zhongshan, провинцијата Гуангдонг, Кина, ZhongShan GESHENG Co., Ltd. е професионален производител, ангажиран во истражување, развој, производство, продажба и сервис на тавански вентилатори.Посветени на строга контрола на квалитетот и внимателна услуга за клиенти, имаме зрела способност за развој на DC мотор и прифаќаме OEM & ODM.Производите за тавански вентилатори покриваат традиционални повеќеслојни табли и ABS лопати за вентилатори, лопатки за вентилатори од цврсто дрво, метални листови од железо и алуминиум, како и невидливи тавански вентилатори, мали вентилатори за тресење глави и спални соби и големи тавански вентилатори со висина од 3 до 7 метри , како и далечински и интелигентно контролирани со Bluetooth музика или TUYA и WIFI.

Препорачај производи

вести и информации

news_img

Како да изберете тавански вентилатори

Вентилаторите на таванот се одличен додаток за секој дом или деловен простор.Не само што додаваат декоративен елемент во просторијата, туку обезбедуваат и придобивки за ладење и циркулација на воздухот.Сепак, со толку многу опции на пазарот, може да биде огромно да се избере вистинскиот тавански вентилатор за вашите потреби.Во ...

Погледнете детали
news_img

Придобивките од изборот на вентилатори на таванот од цврсто дрво

Вентилаторите за плафон од цврсто дрво станаа популарен избор во модерните домови ширум светот.Овие вентилатори, кои се дизајнирани со сечило од цврсто дрво, нудат низа предности што ги прават паметна инвестиција за вашиот дом.Не само што додаваат шармантен допир на елеганција и стил во вашиот простор, туку ...

Погледнете детали
news_img

Карактеристики на светилка за невидлив тавански вентилатор Како да купите невидлива таванска ламба за вентилатор

Вентилаторите на таванот со невидливи сечила се одлична опција за сопствениците на куќи кои сакаат да ја контролираат климата во нивниот дом без да го жртвуваат стилот.Овие типови тавански вентилатори имаат сечила кои се скриени во основата на вентилаторот, што ги прави речиси целосно невидливи.Резултатот е елегантен и модерен изглед на...

Погледнете детали